O nas

Większość z nas jest przyzwyczajona do estetycznego ubierania się, kiedy wychodzi z domu, do pracy, restauracji lub na spotkanie u przyjaciół. My chcemy przenieść ten nawyk do domu. To przecież tu spędzamy czas same ze sobą i wśród naszych najbliższych, to tu bawimy się z dziećmi, czytamy, gotujemy, pracujemy i odpoczywamy. Dlaczego dobry wygląd miałby być zarezerwowany na specjalne okazje i dla innych? Dlaczego nie dla siebie, codziennie?

Uważamy, że zasługujemy na luksus, który rozumiemy jako świadomy wybór ubrań z materiałów doskonałej jakości, przyjemnych w użytkowaniu. Dlatego nasze kimona powstają ze świetnej jakościowo bawełny, są szyte w małej, lokalnej szwalni, mają energetyzujące wzory i kolory, które nie blakną po praniu. Kimona tworzymy w limitowanej liczbie sztuk, często są to niepowtarzalne egzemplarze. Pomyślane jako odzież do domu, okazały się na tyle intrygujące, że przez nasze klientki (i klientów!) coraz częściej wybierane są jako odzież wierzchnia, co bardzo nas cieszy!

Ciężko mówić o misji, ale jeśli mogłybyśmy czegoś sobie i naszym klientkom życzyć, to właśnie nawykowego dbania o siebie w prozie życia codziennego, cieszenia się pięknem i czerpania z niego przyjemności. Piękny wygląd zawsze! Gdy pracujesz w domu, gdy niespodziewanie ktoś do Ciebie wpadnie, gdy idziesz z psem na spacer lub odprowadzasz dzieci do przedszkola. Celebrujmy codzienność, bo właśnie z niej składa się nasze życie. Które jest za krótkie na brzydkie ciuchy po domu;)